Refan parfum Ukraine - Рефан парфум Украина - Форум для критиков

Refan parfum - Рефан парфум - Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Refan parfum - Рефан парфум - Форум » Refan parfum - 15 лет в Украине » Какой фирмы выбрать ноутбук?


Какой фирмы выбрать ноутбук?

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Всем доброго времени суток, сегодня я с таким вопросом к вам, какой фирмы выбрать ноутбук для работы, чтобы он был довольно резвым и заряд держал долго, посоветуйте пожалуйста?
Всю голову сломала уже себе.

2

Тоже сейчас смотрю ноуты для работы, а то мой совсем что-то не справляется с многозначностью, начинает тормозить.
А в моей работе важна скорость. Буду благодарен за дельные советы, если таковые будут.

3

Пи выборе ноутбука я лично ориентируюсь на цену. Себе планирую покупать после нового года.

4

Мне тоже срочно нужно было уже менять ноут, потому что мой просто не вывозил нагрузки.
Решила в интернете смотреть ноутбуки доя работы, приглянулись  asus x series https://stylus.ua/noutbuki/proizvoditel … :x-series/  в Стилусе, оказалось, спокойно можно выбрать на свой бюджет достойный ноут.
Понравилось, что прямо на сайте легко можно отсортировать по всем характеристикам, что вам нужны и будут только те модели, которые идеально подходят под ваши требования. Я для себя выбрала ASUS Laptop X509JA он оснащается процессором Intel Core десятого поколения, что позволяет ему с успехом справляться с самыми разными задачами.
Боялась,  что не впишусь в бюджет, но всё вышло даже лучше, чуть-чуть сэкономила!
https://stylus.ua/thumbs/378x378/44/2a/1673112.jpeg

5

При виборі ноутбука важливо враховувати ваші потреби, бюджет та очікування від пристрою. Існує багато виробників ноутбуків, які пропонують різні моделі з різними характеристиками та ціновими діапазонами. Ось декілька відомих брендів, які зазвичай відомі своєю якістю:

1. **Apple (MacBook)**: Відомий своїми стильними дизайном і високоякісними матеріалами, а також оптимізацією програмного забезпечення та високоякісними дисплеями.

2. **Dell**: Широкий асортимент ноутбуків для різних потреб, включаючи бізнес-клас, ігрові моделі та ноутбуки для повсякденного використання. Зазвичай відомі своєю надійністю та хорошою підтримкою клієнтів.

3. **HP (Hewlett-Packard)**: Великий вибір моделей з різними характеристиками та ціновими діапазонами. Вони пропонують як бізнес-орієнтовані, так і бюджетні варіанти для різних потреб.

4. **Lenovo**: Відомі своєю високою якістю збирання, довговічністю та широким асортиментом моделей для різних користувачів, включаючи бізнес-клас, гібридні та ігрові ноутбуки.

5. **Asus**: Відомий своїми ігровими ноутбуками, а також бюджетними моделями з відмінними характеристиками та дизайном.

Кожен з цих брендів має свої переваги та недоліки, тому важливо докладно розглянути характеристики та відгуки користувачів перед придбанням.


Вы здесь » Refan parfum - Рефан парфум - Форум » Refan parfum - 15 лет в Украине » Какой фирмы выбрать ноутбук?